Blat kuchenny granit 419


◀ powrót

Inne produkty

Szlachetna biel przełamana wytworną szarością

Klasyczny minimalizm powstały przez połączenie dwóch kolorów: szlachetnej bieli i wytwornej szarości. Prostota, elegancja, stylowa nowoczesność – właśnie takimi słowami można opisać to wnętrze.

Wyraźnie widać, że w kuchni wydzielono strefy. Stworzono osobną przestrzeń do gotowania, zmywania naczyń i przygotowywania posiłków. Maksymalnie wykorzystano dostępną kubaturę pomieszczenia – połączono meble do zabudowy z szafkami wiszącymi, stojącymi, a na środku postawiono dużą wyspę. Zadbano, by meble nie zlewały się w jedną całość. Udało się to osiągnąć przez zróżnicowanie dodatków. Część frontów pozbawiono uchwytów, w pozostałych przykręcono podłużne uchwyty lub gałki, natomiast wiszące szafki zostały uzupełnione o przeszklenia.

Nie da się ukryć, że białe meble stanowią idealne tło dla szarych blatów kuchennych, które subtelnie z nimi kontrastują. Za sprawą nieco surowego wyglądu, chłodnego odcienia i ciemnych nakropień wybijają się na pierwszy plan. Poszczególne części blatu tworzą jednolitą, gładką powierzchnię, która doskonale odbija światło.

Aby ograniczyć ilość docięć kamiennych płyt, zastosowano małe AGD do zabudowy. Właściciele wybrali wpuszczany w blat zlewozmywak i osadzaną w blacie płytę kuchenną. Co więcej, żeby nie wprowadzać dodatkowych elementów kolorystycznych, ścianę między płytą grzewczą a stalowym okapem postanowiono zabezpieczyć tym samym materiałem, z którego zostały wykonane blaty kuchenne.

Widną przestrzeń wykreowano za pomocą jasnych mebli, podłogi i ścian oraz licznych źródeł światła. Soczewki umieszczono w podwieszanym suficie, a tuż nad wyspą kuchenną powieszono dwie lampy doświetlające strategiczne miejsce.

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096