Blat kuchenny granit 438


◀ powrót

Inne produkty

Kontrasty nigdy nie wychodzą z mody i zawsze dobrze wyglądają. Biel z czernią zawsze prezentuje się znakomicie, niezależnie od tego, czy wybierzemy stylistykę nowoczesną, czy pozostaniemy przy sprawdzonej klasyce. Ta realizacja blatów kuchennych Hoder to świetny przykład ponadczasowych rozwiązań kolorystycznych w klasycznej stylistyce.

Klient zdecydował się na białe  fronty kuchenne o klasycznej linii, z nietuzinkowymi detalami w postaci kryształowych gałek. Meblom smaku dodają gzymsy oraz zdobione cokoliki nad kuchenką.  Tak wysmakowane meble mogą zostać uzupełnienie jedynie równie ponadczasowym kamieniem w kontrastującym kolorze. Klient zdecydował się na blaty do kuchni w ciemnym odcieniu o naturalnej, ciekawej fakturze. Aby utrzymać stylistykę podyktowaną przez dobór mebli, wybrano wykończenia blatów również w charakterze gzymsu. Wybrany gatunek kamienia tworzy piękną, naturalną fakturę, która zarówno kontrastuje kolorystycznie z meblami, jak i tworzy stylistycznie spójną całość. Warto też zwrócić uwagę na łączenie blatów kuchennych i ścianek – zaplanowane tak, aby całość sprawiała wrażenie cięcia z jednego fragmentu płyty kamienia.

Tak zaprojektowana kuchnia z pewnością będzie cieszyć oko właścicieli przez lata, a do odświeżenia jej wyglądu wystarczy wymiana dodatków w dowolnej kolorystyce, ponieważ na tle czerni i bieli wszystko wygląda znakomicie.

O blatach kuchennych z kamienia dowiesz się więcej na naszej stronie tutaj - blaty kuchenne Hoder


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096