Blat kuchenny konglomerat 4000


◀ powrót

Inne produkty

Przestronna kuchnia z ogromną ilością miejsca do przechowywania. Jasne, widne wnętrze zaprojektowano z zachowaniem wszelkich zasad funkcjonalności i wykończono przy użyciu solidnych materiałów. Masywne blaty, kamienna podłoga i wszechobecna biel wprowadzają surowość, którą złagodzono zwiewnymi, długimi firanami oraz delikatnym beżem.

 

Krystaliczna biel, kamień, mat i połysk

Niemal całe pomieszczenie urządzono w śnieżnej bieli. Meble, ściany, sufit, blaty kuchenne i dekoracje – wszystko jest białe. Jedyne wyróżniające się na ich tle elementy to szafki z frontami w beżowo-brązowe pasy, wysokie krzesła z beżowymi siedziskami oraz marmurowa podłoga o szarym użyleniu. Z wnętrza emanuje spokój, harmonia i czystość, które dopełniono stalowymi dodatkami (wylewki kranów, uchwyty, ogromna, masywna lampa nad wyspą).

Matowe wykończenie frontów mebli wspaniale współgra z polerowanymi podłogą i blatem do kuchni. Naturalny kamień idealnie wpisał się w stylistykę tego wnętrza. Jego szlachetny wygląd podkreśla elegancję i nowoczesny sznyt, jaki udało się uzyskać przez minimalizm i zastosowanie prostych form.

 

Praktyczne rozwiązania

W tej kuchni wyraźnie postawiono na wygodę – półki są pojemne, uchwyty szafek spore, by łatwo było za nie złapać (poza tym małe wyglądałyby źle w zestawieniu z tak obszerną zabudową i szerokimi szafkami), a przestrzeń między kolejnymi strefami na tyle duża, żeby można było swobodnie się między nimi przemieszczać. Blaty kuchenne  są długie, szerokie i gładkie, by można było łatwo utrzymać je w czystości. Wykonano w nich zlewy zintegrowane, które tworzą z powierzchnią roboczą spójną całość – w ogóle się nie odznaczają, wyglądają jakby wycięto je bezpośrednio w materiale. Co więcej, miejsca łączeń kolejnych części blatów są niewidoczne, więc sprawiają wrażenie zrobionych z jednego bloku kamienia.

Pomieszczenie jest wysokie, ma niemałą kubaturę, dlatego w kluczowych miejscach utworzono punkty świetlne. Przez duże okna do środka wpada światło z zewnątrz, jednak żeby zapewnić gospodarzom prywatność, przesłonięto je firaną i roletami.


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096