Blat łazienkowy granit 77


◀ powrót

Inne produkty

Luksus i wytworność – te dwa słowa najlepiej opisują wygląd blatu widocznego na zdjęciach. Wykonany z czarnego, delikatnie nakrapianego bielą granitu. Masywny, o prosto obrobionych krawędziach, dopasowany pod względem kolorystycznym do ściany. Wykonany na wysoki połysk – jego powierzchnia pięknie się błyszczy, doskonale odbija światło, łatwo utrzymać ją w czystości. Podwieszony tuż pod dużym lustrem, uzupełniony o stojącą misę umywalkową i elegancką armaturę. Niezbyt szeroki, ale zapewniający odpowiednio dużą ilość miejsca do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

Blat łazienkowy wygląda dość skromnie, ale to tylko działa na jego korzyść. Charakterystyczne użylenie, które nieraz pojawia się w kamieniach naturalnych, odwracałoby uwagę od jego szykownej linii. Kamień „poprzecinany” pęknięciami nie pasowałby też do tego wystroju tego wnętrza. Ten natomiast doskonale i w wyważony sposób dopełnia całą aranżację, właśnie ze względu na swój minimalistyczny wyraz.

 

Dlaczego granit?

Granit to kamień o niskiej porowatości, zatem idealnie nadaje się do zastosowania w łazience, gdzie panuje wilgoć. Zrobiony z niego blat do łazienki nie chłonie wody, nie ulega zaplamieniom, łatwo zetrzeć z niego brud. Jest twardy, trwały i wytrzymały. Wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy uderzenia. Wspaniale odnajduje się w każdym stylu wnętrzarskim, a dzięki bogatej kolorystyce oferuje mnóstwo koncepcji kreacyjnych. Docenia się go w szczególności za szlachetne, surowe piękno, którego próżno szukać w innych materiałach wykończeniowych.


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096