Co nas wyróżnia


◀ powrót

 

"Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną". -Aldo Gucci 1938r 

 

 • Fotoslab

Jako jedyni mamy Fotoslab – usługę dzięki, której jeszcze przed montażem na wizualizacji zobaczysz rzeczywisty wygląd blatu w Twoim pomieszczeniu. Na wizualizacji widać ułożenie smug, miejsce łączeń i każdą żyłkę prawdziwego kamienia. Nic Cię nie zaskoczy, efekt finalny będzie przynosił radość dla oka a nie drażnił detalami.
Zobacz więcej

 

 • Pomiar

Pomiar dokonywany jest przez skanowanie pomieszczeń cyfrowym urządzeniem, co powoduje, że wszystkie wyprodukowane elementy pasują idealnie do powierzchni, z którymi będą się stykały. Inni wykonawcy często muszą maskować miejsca przylegania ze względu na powstające szpary a w Hoder wszystko pasuje na wymiar czyli efekt wizualny jest dopracowany.
Zobacz więcej

 

 • Park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy oparty o obróbkę CNC zapewnia produkcję zgodną z projektem co do nanometra. Dodatkowo możliwe są realizacje indywidualnych potrzeb związanych z tworzeniem połączeń pod kątem 45 stopni, realizację ostrych kształtów, zmianę wymiarów, kształtowanie dodatkowych półek czy funkcjonalności przy zlewie. Zobacz wiecej

 

 • Selekcja kamienia

Kamień jest selekcjonowany – posiadamy własnych selekcjonerów w miejscu wydobycia, a każda partia towaru zatwierdzana jest dodatkowo przed transportem przez szefa firmy Hoder. Dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że to co wybrali przyjedzie w I gatunku i bez wewnętrznych mikropeknięć.               Zobacz więcej

 

 • Pomiar i Montaż

Oferujemy usługi kompleksowe z pomiarem i montażem. Pełna specjalizacja Hoder sprawia, że mają Państwo jednego partnera, który bierze pełną odpowiedzialność za wykonanie prac. Blisko 40 lat doświadczenia pozwala nam na terminowe i najwyższej jakości wykonania .
Zobacz więcej

 

 • Możliwości

Szeroki zakres możliwych powierzchni: szczotkowane, mat, płomieniowane, struktura leather, daje możliwość realizacji dowolnego projektu i tworzenia niepowtarzalnych przestrzeni. Powierzchnie Hoder zabezpieczamy specjalnym impregnatem i właśnie dlatego funkcje użytkowe nie wpływają na wygląd i właściwości naszych kamieni. Są odporne na mokre środowisko i ułatwiają utrzymanie czystości.
Zobacz więcej

 

 • Zlewy granitowe

Zlewy granitowe – w firmie Hoder wycinamy na dowolny kształt w kolorze dopasowanym do blatu. Rozwiązujemy indywidualne trudności projektowe tak, by bateria miała odpowiednie umiejscowienie, okna otwierały się nie zaczepiając o zlew, a deska do krojenia mogła zakryć jego otwór jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Zobacz więcej

 

 • Szeroki wybór

Znajdziesz tu największy wybór rodzajów ociekaczy i pochylni. Detale decydują o odbiorze wizualnym całości, ale ociekacz ma też spełniać swoje funkcje użytkowe, dlatego nad tym elementem w Hoder pracuje zarówno designer, jak i inżynier projektujący nachylenie i sposób polerowania by wszystko działało i wyglądało jak należy.
Zobacz więcej

 

 • Rozkrój 2D i 3D

Nasi Klienci otrzymują dokładny rozkrój 2D i 3D, dzięki czemu montowane na szafkach blaty idealnie pasują. Mogą Państwo w ten sposób zdecydować jak dopasować przerosty aby uzyskać niepowtarzalny, perfekcyjny wygląd kuchni.
Zobacz więcej

 

 • Kamień pod blaty

Kamień pod blaty kuchenne przechodzi odrębną selekcję. Otrzymują więc Państwo kamień bez pęknięć, z regularnymi smugami, polerowany z wykorzystaniem mikrofali, z powłoką antybakteryjną. Nasi klienci otrzymują blat, który używany latami nie zmieni swojej struktury i konstrukcji. Zapewnią sobie Państwo wygodę i komfort na długie lata,  rzeczywiście oszczędzając zainwestowane pieniądze.
Zobacz więcej

 

 • Obróbka

Obróbka krawędzi zazwyczaj wykonywana jest ręcznie. W efekcie kamień jest pofalowany, a na jego krawędziach załamuje się światło. W Hoder do obróbki krawędzi używa się maszyn sterowanych numerycznie przez naszych specjalistów, dzięki czemu uzyskujemy idealnie gładką powierzchnię.
Zobacz więcej

 

 • Kalibracja

W Hoder kamień jest kalibrowany przez co jest gładki w dotyku a płyta ma jednakową grubość. Nasi klienci uzyskują w ten sposób równą fazę, z polerem o najwyższej jakości, bez załamania światła i falowania krawędzi. Efekt taki będzie utrzymany przez lata, pomimo działania czynnika czasu i chemii. Państwa wyposażenie ciągle będzie wyglądało jak nowe.
Zobacz więcej

 

 

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096