new collection

GRANIT 470

piękno i perfekcja

w każdym detalu

Onyksy


◀ powrót
ico

Onyksy

Onyksy

Onyksy - pod względem cech użytkowych i składu odpowiadają „marmurom”. Cechą wyróżniającą onyxy jest ich przepuszczalność światła, co daje wiele możliwości aranżacji wykonanych z tego kamienia. Skały te mogą przybierać barwę białą, czarną, brązową, żółtą i zieloną. Kamień ten był znany i ceniony już w starożytności.

Onyksy - zastosowanie

Obecnie onyks używany jest głównie w celach dekoracyjnych, gdzie wykorzystuje się jego półprzezroczystość. Onyx podświetlony światłem białym - ciepłym lub zimnym - znakomicie przepuszcza światło, oddając głębię koloru i przyjemną w odczuciu barwę.  Dodatkowo proponujemy zamontowanie ściemniacza światła oraz lamp różnych kolorów . Dzięki temu można dowolnie zmieniać kolor kamienia oraz natężenie światła.

Prezentowane próbki materiałów mają charakter jedynie poglądowy, mogą występować różnice w jego strukturze i kolorystyce.

Próbki, które możecie Państwo zobaczyć na ekranie komputera, to zeskanowane zdjęcia cyfrowe. Odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić, ze względu na możliwe różnice systemów komputerowych, monitorów oraz algorytmów kompresji zdjęć.


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096