Parapety marmurowe i granitowe


◀ powrót

Parapety kamienne zewnętrzne i wewnętrzne 

Kamień to materiał, który doskonale zwieńcza okna i doskonale spełnia funkcję ochroną. Wykończenie okna parapetem w naturalnym kamieniu nada każdej elewacji czy wnętrzom ponadczasowy wygląd idealnie komponujący się z każdym stylem. Przede wszystkim jednak będzie służyć przez wiele lat, nie poddając się odbarwieniom i zniekształceniom tak jak tańsze metalowe, drewniane czy laminowane odpowiedniki. 

 

Podział kamienia na parapety ze względu na ich umieszczenie

Granit, marmur, kwarc czy trawertyn będzie doskonałym materiałem do parapetów wewnętrznych. Struktura tych kamieni nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale także jest niezwykle trwała i doskonale  spełni warunki stawiane przed eleganckimi i wysoce trwałym parapetami.

Na zewnątrz budynków polecamy parapety granitowe. Marmur jest kamieniem mniej odpornym na trudne warunki atmosferyczne niż granit, stąd nie zalecamy montażu blatów z marmuru na zewnątrz budynków.

Granit jest odporniejszym materiałem od marmuru i nie traci swoich walorów estetycznych w wyniku długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne czy działanie deszczu lub mrozów. Granitowe parapety to doskonały wybór, gdy zależy nam na wysokiej jakości i długoletniej trwałości. 

 

 

 

 
Pomiar 3D.

Pomiar skanerem 3D u klienta

 
Magazyn.

12 000 m2 kamienia na stanie

 
Produkcja.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zaawansowaną technologią

GALERIA

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096