AGD i armatura kuchenna


◀ powrót

 

 

        

 

Płyta zintegrowana BORA

Bora PURE

Płyta indukcyjna grzewcza z wyciągiem z oparów z powietrzem odprowadzanym lub w obwodzie zamkniętym. Bora PURE może być personalizowana z dodatkiem własnych akcentów.

Bora X PURE

Oprócz odprowadzania oparów posiada powiększoną powierzchnię do gotowania na płycie indukcyjnej. Zapewnia ona równomierne rozkładanie ciepła.

Bora BASIC

To podwójne urządzenie, składające się z płyty kuchennej dużej mocy i innowacyjnego okapu kuchennego złączonego w atrakcyjną i nowoczesną całość. To nowość na rynku światowym, niezwykle atrakcyjnym stosunku ceny do jakości, wyznaczająca koniec ery klasycznego okapu. Dzięki BORA Basic każdy może poznać zalety innowacyjnych rozwiązań BORA i wejść w świat najwyższej klasy kuchni. Jednym z głównych atutów tego kompaktowego urządzenia, to niezwykle łatwa w obsłudze elektronika, zoptymalizowana właśnie pod kątem prostoty i intuicyjności obsługi płyty zintegrowanej BORA. Warto dodać, że płytę BORA Basic można zamontować w ciągu paru minut w każdej kuchni i jest ona natychmiast gotowa do pracy.

 

 

Bora CLASSIC

Kiedy ktoś ma jasno sprecyzowane wymagania co do jakości, wzornictwia i technologii, to z pewnością rozwiązania płyty BORA Classic spełnią jego potrzeby w obrębie kuchni i gotowania. Zarówno zamontowane na blacie jak również na równo z nim, płyty grzewcze i wyciąg BORA Classic tworzą kompletny, doskonałej klasy sprzęt w kuchni. Płyta BORA wyposażona w inteligentne, dotykowe sterowanie, akcentuje daleką od przeciętności, nowoczesną kuchnię.

 

 

Bora PROFESSIONAL

Ambitni kucharze posiadają bardzo wysokie wymagania odnośnie do funkcjonalności oraz wzornictwa używanych sprzętów, dlatego często stawiają na BORA Professional. Do szczególnych cech płyt zintegrowanych w serii BORA Professional należą:  ogromny wybór płyt grzewczych o ponadprzeciętnej głębokości 54 cm, wyciąg, oraz pokrętła z masywnej stali szlachetnej oraz nieograniczona możliwość aranżacji przestrzeni pracy w kuchni.

Kuchenne płyty zintegrowane Bora to bezkompromisowa jakość, ponieważ tylko wysokiej klasy materiały i zaawansowane technologie gwarantują funkcjonalność, wygodę i długotrwałość użytkowania. Wszystkie elementy stalowe wykonane zostały ze stali szlachetnej, a elementy ceramiczne płyty wykonane są z niezwierającej metali ciężkich ceramiki marki Schott. Wyszukane, najwyższej klasy materiały pozwolą Państwu cieszyć się płytami zintegrowanymi BORA Professional przez lata, a znak charakterystyczny tej linii – masywne, stalowe pokrętła mocy nadadzą każdej kuchni prawdziwie profesjonalny wygląd.

 

 

Prezentacja produktów AGD Bora

 

               

 

 

    

  

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

 

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096