Blaty kuchenne


◀ powrót

Blaty kuchenne

Sprawdź nasze realizacje


Realizacje w Bielsku - Białej
Realizacje w Krakowie
Blaty z konglomeratu kwarcowego

 

Blaty do kuchni Hoder – realizacje

Hoder od dwóch dekad zajmuje się projektowaniem i montażem blatów do kuchni. Doświadczenie i wiedza, jaką zdobyliśmy w przeciągu tych lat sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższej klasy produkty, doskonałe w najmniejszych detalach. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, a w produkcji stosujemy zaawansowane technologie, dzięki którym nasze blaty do kuchni cechuje najwyższa precyzja wykonania. Jednak to, co nas szczególnie wyróżnia to kamień, który stosujemy w naszych realizacjach blatów do kuchni: korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy materiałów w I gatunku.

Blaty do kuchni Hoder to szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań: od pochylni z ociekaczem frezowanym w blacie i zintegrowanych w całości zlewów po nietuzinkowe rozwiązania jak Hoder Solid czy Hoder Wireless. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy, nawet najbardziej ekstrawagancki pomysł na blaty do kuchni, a także wykonamy blaty kuchenne wedle wytycznych dla klasycznego jak i nowoczesnego  projektu kuchni. Wszystko w zależności od gustu, potrzeb i oczekiwań klienta.

Dysponujemy bogatą paletą gatunków kamienia (granit, konglomerat i nie tylko) w najciekawszych odcieniach: od czarnych kamieni na blaty kuchenne, poprzez pastelowe beże i naturalne odcienie brązu, aż po biele delikatnie łamane różnymi barwami. Zapraszamy do obejrzenia kolorów próbek materiałów na blaty do kuchni w sekcji materiały na blaty.


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096