new collection

GRANIT 470

piękno i perfekcja

w każdym detalu

Spieki kwarcowe


◀ powrót

Inne produkty

Spieki kwarcowe

Spieki kwarcowe 

 

Wielkoformatowe płytki ceramiczne inaczej nazywane spiekiem kwarcowym są jednolitym kamieniem spiekanym, formowanym w duże płyty. Spieki kwarcowe mają właściwości porcelany technicznej.  

Kwarc spiekany można przetworzyć na produkty na potrzeby budownictwa i wyposażenia wnętrz, może być wykorzystywany od pokrycia ścian wewnętrznych po posadzki w kuchni czy łazience, panele naścienne, elementy dekoracyjne ponieważ są odporne na wchłanianie płynów i grafitti.

Spieki kwarcowe występują w postaci płyt w formacie XXL, o wymiarach 3365 mm x 1500 mm i dostępnych grubościach: 12 mm. Powierzchnia płyty o wielkości 5,05 m2.

Wadą spieków jest ich kruchość i nieodporność na uderzenia np. punktowe oraz zarysowania nożem ceramicznym. Na większości spieków imitujących kamień naturalny wzór jest drukowany tylko na powierzchni płytki.

 Prezentowane próbki spieków kwarcowych mają charakter jedynie poglądowy, mogą występować różnice w jego strukturze i kolorystyce.

Próbki, które możecie Państwo zobaczyć na ekranie komputera, to zeskanowane zdjęcia cyfrowe. Odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić, ze względu na możliwe różnice systemów komputerowych, monitorów oraz algorytmów kompresji zdjęć.

 


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096