Kontakt +48 338 211 096

Płyty indukcyjne


◀ Powrót

 

Płyta indukcyjna marki Hoder została zaprojektowana i wykonana specjalnie z myślą o spełnieniu Państwa oczekiwań i z pewnością będzie stanowić integralną część granitowego blatu kuchennego w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zastosowane w niej nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i użycie najnowszej technologii produkcji zapewniają jej wysoką funkcjonalność i estetykę.

Alternatywą jest płyta zintegrowana Bora.

 

Produkt pokazowy. W ofercie już wkrótce!

kominki

 

 

HODER induction

Płyta indukcyjna marki Hoder jest innowacyjnym rozwiązaniem dopasowanym do Państwa indywidualnych potrzeb. Pola są zamontowane indywidualnie, co zapewni Państwu:

  • Perfekcyjny wygląd, gdzie płyta i granitowy blat kuchenny stanowią integralną całość. Dzięki temu blat i płyta tworzą jedną, błyszczącą powierzchnię.
  • Ergonomiczne rozwiązanie, które daje Państwu możliwość swobodnego gotowanie na dwóch polach jednocześnie, zwłaszcza gdy naczynie jest dużych gabarytów.
  • Wygodę podczas użytkowania, gdyż blat jest wykonany z granitu odpornego na wysoką temperaturę, a jednocześnie integracja pól z blatem umożliwia swobodne przemieszczanie naczynia.
  • Najnowsze wzornictwo pasujące zarówno do stylu kuchni klasycznej i nowoczesnej.
  • Szybką i bezpieczną instalację również podczas wszelkich zabiegów serwisowych, gdyż pola można demontować oddzielnie, nie naruszając pozostałych pól.

Zobacz także


Zapraszamy do kontaktu

Model KM 6401

płyta indukcyjna najnowszej generacji


Model KM 6402

płyta indukcyjna najnowszej generacji


Model Multizone

 dla profesjonalistów


Płyta zintegrowana BORA

płyta indukcyjna najnowszej generacji

GALERIA

1
1
1
1
1
1
1
1
1

 

 

 


◀ Powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer. Oddzwonimy do Ciebie.

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

kod zabezpieczający

* Pole wymagane

+48 338 211 096