Bora – nowoczesna kuchnia bez okapu


◀ powrót

Projektowanie kuchni jest trudnym zadaniem. Musi być ona przemyślana, aby ułatwiać codziennie czynności. Najczęściej problemem jest mała kuchnia, w której okap kuchenny zajmuje dużo miejsca. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje standardowy wyciąg oparów, a równocześnie jest nowoczesne i stylowe. Warto go rozważyć projektując kuchnie indukcyjne pod zabudowę.

Bora Basic

System Bora – płyta grzewcza z wyciągiem kuchennym w jednym

Bora Classic

Kuchnia bez okapu jest łatwa do osiągnięcia, dzięki naszemu systemowi płyty grzewczej z wyciągiem oparów. Okap blatowy Bora został tak zaprojektowany, by nie zwracać na siebie uwagi. Jest cichy, dyskretny, a dzięki dużym strefom grzewczym nie przeszkadza podczas gotowania. Firma Bora zadbała także o łatwą obsługę oraz bezproblemowe czyszczenie.

Cichy wyciąg oparów zamiast okapu kuchennego

Standardowy wyciąg kuchenny zawieszony nad kuchenką jest wyposażony w silniki o odpowiedniej mocy. Dzięki nim zasysa opary unoszące się znad kuchenki, równocześnie zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się. Okap wiszący znajduje się około 70 cm nad kuchenką, musi więc zassać dużą ilość powietrza. Płyta indukcyjna z wyciągiem zasysa powietrze znajdujące się bezpośrednio nad kuchenką. Nie wymaga tak dużej mocy, ponieważ znajduje się bezpośrednio przy oparach, jakie ma pochłonąć. Dzięki temu system Bora jest równocześnie cichy i wydajny.

Bora Pure

Swoboda projektowania kuchni z płytą zintegrowaną Bora

Bora Proffesional

Dużą przewagą Bora kuchenki jest łatwość w dostosowaniu ich do swoich wymogów. Płyta indukcyjna do zabudowy pozwala na wybranie takiej kuchenki i jej wielkości, aby pasowała do naszej kuchni. Bez problemu dostosujemy ją do kuchni, wymagających stworzenia mebli pod wymiar. Wielkość płyty indukcyjnej to nie wszystko. Płyta grzewcza zostanie także dostosowana do naszych indywidualnych wymagań, dzięki możliwości konfiguracji modułowej.

AGD Bora

To różne systemy dla różnych potrzeb. Sprzęt AGD Bora posiada kilka systemów, które pozwalają na swobodny wybór uzależniony od indywidualnych potrzeb.

 

Bora BASIC

Łączy w sobie płytę grzewczą z wyciągiem oparów. Możemy wybrać pomiędzy powietrzem odprowadzanym a powietrzem krążącym w obwodzie zamkniętym. Bora BASIC to zarówno mała płyta indukcyjna, jak i pokaźna kuchenka pod zabudowę.

 

System Bora Basic

Bora CLASSIC

Panele grzewcze i wyciąg oparów sterowane są poprzez inteligentny panel dotykowy. Płyty grzewcze montujemy na równi z blatem, dzięki czemu tworzą idealną, jednolitą całość.

 

System Bora Classic

Bora PURE

To płyta indukcyjna grzewcza z wyciągiem z oparów z powietrzem odprowadzanym lub w obwodzie zamkniętym. Bora PURE może być personalizowana z dodatkiem własnych akcentów.

 

System Bora Pure

Bora X PURE

Oprócz odprowadzania oparów posiada powiększoną powierzchnię do gotowania na płycie indukcyjnej. Zapewnia ona równomierne rozkładanie ciepła.

 

System Bora X Pure

Bora PROFESSIONAL 2.0

Pozwala na konfigurację modułową. Jeżeli wolimy używać płyt gazowych, w tym zestawie znajduje się także ceramiczna płyta gazowa z dwoma polami grzewczymi.

 

System Bora Professional


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096