Blat kuchenny granit 4a


◀ powrót

Inne produkty

Minimalistyczna kuchnia, w której królują biel, czerń i szarość. Do tego prosta, nawiązująca do stylu angielskiego zabudowa, ale w unowocześnionej wersji. Dużo miejsca do przechowywania, umiejętnie wydzielone strefy i funkcjonalność – wygoda w najlepszym wydaniu.

 

Biel na pierwszym planie

Biel to uniwersalny kolor kojarzony z czystością. Doskonale współgra z ciemnymi, chłodniejszymi odcieniami, dlatego zdecydowano się go połączyć z modną szarością i klasyczną czernią. Białe fronty wspaniale kontrastują z surową podłogą, ścianami i kamieniem. Meble są delikatnie stylizowane, mają matowe wykończenie, uzupełniono je uchwytami w stylu retro.

Aby przełamać wyważony, jednolity charakter zabudowy i nadać jej nieco wyrazistości, w szafkach nad zlewem zastosowano fronty z przeszkleniami. Dzięki temu całość nabrała lekkości, zyskała ciekawszy wyraz. Meble sięgające sufitu i wyspa kuchenna z półkami/szufladami zapewniają dostatecznie dużą ilość miejsca do przechowywania. Pozwalają też na komfortową organizację kuchennej przestrzeni.

 

Czar kamienia

Chyba żaden materiał nie wprowadza do wnętrza takiej elegancji jak kamień. W tej aranżacji również się pojawia – wykonano z niego powierzchnie robocze, okładzinę ścienną nad zlewozmywakiem oraz parapet. Wybrano ciemny z jasnymi przerostami, aby nie dominował, ale dyskretnie zaznaczał swą obecność. Jednak to niejedyny powód, dla którego zdecydowano się na taki zabieg. Ciemne powierzchnie z kamienia dopasowano do czarnych sprzętów AGD. Czarny kolor pomógł też „ukryć” innowacyjny blat BORA na wyspie.

 

Nowoczesne sprzęty

Wbudowana w powierzchnię blatu zintegrowana płyta indukcyjna to kropka nad i całej kompozycji. Na pierwszy rzut oka niewidoczna, jednak w trakcie przyrządzania posiłków pokazuje pełnię swoich możliwości. Wyposażona w cztery miejsca grzewcze i okap kuchenny w formie kratki wentylacyjnej (nieużywany przesłania się zasuwą). To urządzenie o dużej mocy, sterowane przy pomocy dotykowego panelu. Stanowi nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie możliwości płyty kuchennej i tradycyjnego wyciągu.

Oczywiście w kuchni nie mogło zabraknąć podstawowych sprzętów, takich jak piekarnik, mikrofalówka czy lodówka. Żeby maksymalnie wykorzystać dostępną ilość miejsca, postawiono na sprzęty pod zabudowę. Dzięki temu, że stanowią integralną część mebli, udało się zachować pełną harmonię i wysoką estetykę wykonania.


◀ powrót
KONTAKT
x

Zostaw swój numer.
Oddzwonimy do Ciebie

Podaj, kiedy mamy się z Tobą skontaktować

Wyślij
(przesuń strzałkę)

* Wymagane pola

+48 338 211 096